Tash e tutje, Afërdita Dreshaj do të ngasë këtë veturë luksoze

By

Modelja dhe këngëtarja që ka disa vite në Amerikë, ka bërë një blerje të re.

Ajo ka investuar konsiderueshëm në një makinë të re, të cilën e ndau më ndjekësit e saj në Instagram.

“Vogëlushja ime e re është këtu”, shkruan modelja për makinën e tipit “Porsche Cayenne” prodhim i vitit 2019.

Ajo më tej na fut në interierin e makinës, dhe thotë se e adhuron kombinimin e ngjyrave kuq e zi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm