Tash e sa vjet, ku mbeti Hana Cakuli?

By

Dikur ishte shumë aktive në skenën muzikore. Poashtu ishte edhe konkurrente nëpër shumë festivale ku edhe u shpërblye me çmime të ndryshme.

Është fjala për këngëtaren shumë të dashur, Hana Cakulin. Ajo ka një kohë të gjatë që po i mungon skenës muzikore. Kënga e me titull “Kopshti” në bashkëpunim me Kushtrim Hoxhën ishte projekti i fundit muzikor i saj.

Mirëpo ajo tani është bërë nënë e vajzave binjake dhe e lumtur pranë familjes, që me sa duket kjo është arsyeja që ka bërë krijuesen e hitit ” U shërova” të shkëputet për ca kohë nga muzika.

Artikuj të ngjashëm