Tarën e lënë pa fjalë me befasinë e ditëlindjes (VIDEO)

By

Urimet e dhuratat nuk kanë munguar për asnjë çast gjatë ditës së sotme për Tara Muharremin, vajzën e Bleros dhe Teutës e cila ka festuar ditëlindjen.

E befasia më e madhe për të, ishte rezervuar për pasdite.

Për bukuroshen është menduar deri në detaje një festë surprizë në një ambient enkas për këtë pjesë në prani të shokëve e shoqeve që kanë krijuar kujtime të papara nën shoqërinë e muzikës dhe lojërave të shumta. 

Qershia mbi tortë, ka qenë sjellja e këngëtares së preferuar të Tarës në festë e cila nga ky gjest ka mbetur pa fjalë.

Videoja e mëposhtme sjell momentin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm