Tara përballë babi Bleros në një intervistë shumë të lezetshme

By

Në një edicion të veçantë të Prive Extra për vit të ri, i ftuar ishte Blero, por që u intervistua nga vajza e tij e vetme Tara.

Vitin e kaluar, Tara Muharremi për Prive kishte sjellë një intervistë tejet interesante me nënën, aktoren e njohur Teuta Krasniqi. Këtë vit, Tara si yll në ngjitje që ia ka marrë dorën intervistave, sjell formatin e njëjtë të bisedës me babain, këngëtarin Blero Muharremi.

Tejet e artikuluar, i sjell babait të saj pyetje të shumta dhe intervistën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm