Takim në mes tri shoqesh: Leonora Jakupi, Vesa Luma e Jehona Sopi në një fotografi

By

Qenkan mike shumë të mira dhe s’e paskemi ditur!

Këngëtaret e njohura Jehona Sopi, Vesa Luma dhe Leonora Jakupi, janë fotografuar bashkë gjatë një mbrëmjeje mes mikesh, duke ndarë bisedë dhe verë të kuqe.

Treshja e njohur kanë publikuar fotografinë e përbashkët, në një lokal në Prishtinë derisa dukeshin tejet të fokusuara në atë që po flisnin, ndërsa rreth tyre kishte pak njerëz për të mos thënë fare.

Përndryshe, Vesa Luma sonte rrëfen historinë e të shkuarit në Zelandën e Re në një intervistë në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm