“Syni i Zi” – kënga e re e 2TON (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe e ka paralajmëruar, 2TON ka publikuar këngën e re.

Projekti quhet “Syni i Zi”, dhe është punuar nga Rzon. Tekstin e ka shkruar vet reperi nga Ferizaj.

Kënga është e shoqëruar me videoklip veror të xhiruar në jug të Shqipërisë.

Kliko KËTU për të parë klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm