SUZANA HALILI GRIMON 50 CENT!

By

Make up artistja shqiptare Suzana Halili ka vazhduar sukesin e saj me yjet e muzikës botërore. Halili pasi ka grimuar shumë këngëtarë për videoklipet e tyre së fundmi artin e saj e pamë tek një klip tjetër.
Suzana ka grimuar grupin 50 Cent dhe grupin e tij G-Unit për spotin “I’m Grown”.
Kjo nuk është hera e parë që artistja shqiptare ka punuar me këtë ekip. Përpos këngëtarëve Halili ka qenë pjesë edhe shumë emisioneve televizive në ekipën e “make up-it”. Së fundmi ka punuar për Project Runaëay teksa ka grimuar edhe personazhet e kopertinavë të revistës botërore “Forbes”/Prive.al

Artikuj të ngjashëm