Surprizon Gjiko: me 10-të maj, albumi me plot këngë

By

Ka një kohë të gjatë që reperi Gjiko vendos në përshkrimet e tij fjalën ‘Energjiko’.

E siç dyshohej, kjo s’është bërë rastësisht nga pejani.

https://www.instagram.com/p/BiDBfbMn8Wy/?taken-by=gjikotheflyboy

Në këtë formë, ai ka zgjedhur ta paralajmërojë disa javë më heret projektin e tij me këtë titull i cili më në fund ka datë publikimi.

Përmes rrjeteve sociale, Gjiko ka zbuluar se kjo këngë, e cila normalisht mban vulën e RedBox Entertainment do të publikohet me 10 Maj teksa gjatë ditës së sotme do ketë edhe një tjetër lajm surprizë, të cilin mbetet me orët në vazhdim ta bëj të ditur reperi.

Vera do jetë e nxehtë nga Gjiko dhe ne mezi presim të shohim se në çfarë ka punuar ai gjatë gjithë kësaj kohe… /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BiSWk6tHkKr/?taken-by=gjikotheflyboy

Artikuj të ngjashëm