Surprizë nga Rita Ora: Ajo po paralajmëron këngën e re (FOTO)

By

Këngëtarja britanike me porejardhje kosovare, Rita Ora, për një kohë nuk oslli projekte të reja muzikore.

Ajo pauzë e riktheu këngëtaren më pas me një këngë të re, “Yuour Song”, e cila mund të kishte ecur edhe më mirë, ngase pritej më shumë nga Rita kësaj here.

Ndërsa tani, ajo po paralajmëron se do të publikojë një këngë të re bashkë me klip, xhirimet e të cilit tashmë i ka nisur.

“Lonley together” do të quhet kënga, ndërsa në këtë klip këngëtarja shfaqet seksi dhe me stil, tipike e Rita Orës.

Përderisa, nuk ka treguar se cila është data e publikimit të këngës. Kësaj here të dëshirojmë më shumë suksese Rita. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm