Surprizë nga Nicki Minaj! Reperja publikon albumin një javë më herët dhe është fantastik

By

Surprizë, surprizë!!  Nicki Minaj ka publikuar më herët se sa që mendohej albumin e saj të parë.

35 vjeçarja e ka lansuar albumin e saj të ri, një javë para se që e kishte paralajmëruar më herët.

Image result for nicki minaj queen

Albumi i ri përfshin bashkëpunime me Lil Wayne, Eminem, The Weeknd, Ariana Grande e Future.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën “Queen”, emrin e së cilën e mbanë edhe albumi i Minaj. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm