Surprizë! – Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

By

Këngëtari i njohur shqiptar Landi, pjesëtar i grupit të famshëm “Ëest Side Family”, na surprizoi me postimin e fundit në Instagram.

Ai njoftoi ndjekësit e tij se është bërë baba duke ndarë me ata një fotografi në krah me fëmijën.

“Për momentin nuk ndodhem në shtëpi… Lavdi Zotit”, ka shkruar ai duke mos dhënë asnjë detaj tjetër.

Landi nuk ka folur shumë për jetën e tij private duke e mbajtur për vete çdo romancë prandaj edhe ky postim, është befasi për shumë kë.

Gjithsesi, urime dhe me jetë të gjatë foshnja./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

Artikuj të ngjashëm