Surpriza e Noizyt, pëlqehet ‘Peace and Love’ (VIDEO)

By

Noizy surprizoi fansat pasi publikoi një projekt të ri për të cilin nuk paralajmëroi.

‘Peace and Love’ quhet kënga që erdhi me një videoklip ku pjesë janë shumica e anëtarëve të OTR, tashmë edhe modelja Oriola Marashi.

Projekti u mirëprit jashtëzakonisht mirë dhe deri tani ka arritur të mbledhë afër 400 mijë klikime në youtube.

Kjo këngë është një ndër ato që ka paralajmëruar reperi për këtë vit.

Së shpejti publikohet bashkëpunimi i tij me reperin italian, Ghali me të cilin u bashkua për ‘Parku i Lojërave’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm