Super ylli turk vjen në Prishtinë?

By

Shumë nga ne njohim dhe adhurojmë Serdar Ortaç.

Por a po vjen ai në Prishtinë? Po dhe këtë e konfirmoi Prive.

Për të gjitha detajet ndiqni materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm