Super-treshja: Bes Kallaku, Gent Fatali e Mixey paralajmërojnë këngë bashkë

By

Pas suksesit të këngës ‘Daja’ nga Bes Kallaku e Ermal Fejzullahu, pastaj ‘As ni gote’ nga Mixey e Nora Istrefi, e ‘Zemër e thyme’ nga Gent Fatali, po vjen  një bashkëpunim goxha bombastik.

Besi, Genti e Mixey janë bashkuar për një këngë të re e cila sipas disa postimeve titullohet “Na vjen dita”.

Kanë të tre artistët ata që publikuan të njëjtën foto, me anë të cilës etiketuan njëri-tjetrin dhe lajmëruar për duetin.

Sipas të gjitha gjasave, klipi veç është xhiruar, dhe ky projekt muzikor pritet të publikohet gjatë këtij muaji./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bk-N4wygvxy/?taken-by=gentfatali

Artikuj të ngjashëm