Super organizimi i Adelina Tahirit po vjen (VIDEO)

By

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe luksi janë bërë të pandashëm gjatë kohëve të fundit.

Që prej lidhjes me Serjoza Markov, atë e kemi parë duke bërë blerje marramendëse.

Por, edhe një festë do jetë e tillë.

Prive ka zbuluar detaje mbi baby shoëer të këngëtares.

Ndiqni videon më poshtë për detaje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm