Super blerje: Mozzik na njofton me ‘bishën’ e tij të re

By

Mozzik pas shumë kohësh është rikthyer në Kosovë, ditën e sotme. Reperi i njohur, u rikthye për ditëlindjen e babait të tij dhe jo vetëm!

Duket që edhe punë të tjera e kanë lidhur Mozzik me vendlindjen.

Ai sot ka bërë Pazar të madh. Mozzik ka blerë veturë të re, Range Rover, ngjyrë vishnje.

Mirëseardhjen në familje, veturës i ka uruar përmes një postimi në rrjete sociale.

Vozitje të mbarë Mozzik!

Artikuj të ngjashëm