“Sunny Hill Festival” zhvendoset në Tiranë, Dua Lipa jep detajet e reja

By

Në datat 4 deri më 7 gusht, “Sunny Hill Festival” do të kumbonte anembanë Prishtinës.

Por, përfundimisht zvarritja e proceseve të organizimit ka detyruar që organizatorët të tërhiqen dhe të vendosen në një tjetër vend.

Tirana do të jetë pika ku do të organizohet festivali i shumëpritur.

Dua Lipa me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, njoftoi se festivali do të mbahet po në të njëjta data veçse në Tiranë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm