“Sulmoje keq” – Fansat kapin një detaj që injoruam gjatë “Për’puthen Prime”

By

Këtë të shtune që lamë pas, nisi edhe sezoni i ri i “Për’puthen Prime”, që është një version më i zgjatur i atij javor.

Befasia e mbrëmjes ishte ardhja e ish-të dashurit të Alvisës, Hysenit.

Me të hyrë në skenë dhe akomoduar në karrige, Alvisa la skenën e agravuar me situatën e papritur.

Por, pasi Alvisa vendos të kthehet në skenë, në prapavijë dëgjohet një zë që e udhëzon atë si të veprojë në transmetim.

“Bëhu egoiste dhe sulmoje keq”, dëgjohet të thotë një zë, detaj ky që është kapur nga fansat, prerë dhe publikuar në TikTok. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm