‘Sulmohen’ Eva e Fibi! (FOTO)

By

Ditën e sotme dy nga këngëtaret tona mjaft të njohura kanë qenë pre e një sulmi kibernetik.

Bëhet fjalë për këngëtaret Eva Ndoja dhe Fibi të cilat përmes Instagramit njoftuan se tentuan t’ua ‘thyejnë’ llogaritë e tyre në këtë platformë.

E me të siguruar se gjithçka ishte nën kontroll të tyre, dyshja nuk lanë edhe pa një përshëndetje personat dashakeqës që tentuan të bëjnë një gjë të tillë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm