Suksesi i Ritës nuk ndalon: Ja si klasifikohet në Mbretërinë e Bashkuar

By

Rita Ora padyshim që ka shpërthyer në karrierë muajin e fundit.

Aktualisht është një ndër emrat më të përmendur në botë falë edhe prezantimit në MTV EMA.

Mirëpo, përpos kësaj edhe karriera muzikore është duke i shkuar vaj. Këtë e konfirmon edhe klasikimi në Angli. ‘Anywhere’, produksioni i fundit muzikor nga Rita aktualisht radhitet në vendin e dytë, duke u mposhtur për një pozitë nga Camila Cabello me këngën ‘Havana’.

Teksa, pas Orës në listën muzikore të Mbretërisë së Bashkuar janë Post Malone dhe Sam Smith./Prive.al

Artikuj të ngjashëm