Stresit i ndodhi diçka që nuk e priste

By

Arkimed Lushaj apo i njohur me emrin artistik Stresi, sot i ka ndodhur diçka që nuk e priste.

Ai është përballur me një befasi!

Ai përmes një postimi në InstaStory, zbuloi një person që mban emrin e njëjtë si ai.

“Faleminderit që më dërguat këtë foto, dhe që i keni vënë emrin djalit tuaj sepse jeni ndjekës tê muzikës sime. I bekuar”.

Pra, ne paskemi dhe një emër tjetër më të ri se reperi jonë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm