Stresi ua lë fansave të vendosin për titullin e këngës së re

By

Stresi ka vendosur që fansat të jenë ata që do zgjedhin titullin e këngës së tij të re.

Reperi nga Shqipëria hyri në Instagram për të njoftuar se një projekt vjen së shpejti dhe kërkoi nga ndjekësit që të shkruajnë titullin poshtë postimit.

“Spo du me shkrujt vet titullin e kenges se re , po ju a lej juve ta shkruani qe do dale shum shpejt . Shkojm gjith koment Titullin e kenges ?”, ka shkruar reperi.

Pra, vendosni ju që nga ky moment!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm