Stresi u lirua nga burgu, Kejsi e uron me emocion për ditëlindje

By

Mbrëmë u lirua nga burgu Stresi.

Pikërisht në ditën e lindjes, reperi doli nga burgu pas disa muajsh brenda pasi u kap me drogë dhe armë vitin e kaluar në një hotel në Tiranë.

Më e lumtura për lirimin e tij sigurisht se është familja por në veçanti bashkëshortja e tij Keisi Lushaj.

Ai hyri në Instagram për ta uruar për ditëlindjen dhe njëkohësisht për të shprehur gëzimin pas lirimit të tij.

Kejsi ia rikujtoi edhe një herë se sa shumë e do dhe sa vlerë ka Stresi në jetën e saj.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e saj të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm