Stresi surprizon fansin në spital, ka një mesazh për kolegët (VIDEO)

By

Stresi i ka zbukuruar ditën sot një personi të shtrirë në spital.

Reperi ka surprizuar fansin e tij dhe këtë e dëshmoi me anë të një videoje të postuar në Instagram.

Përveç kësaj, artisti pati edhe një mesazh për të gjithë kolegët e tij.

“Nese ke mundesi me bo mire boje 🙏🙏🙏 Kjo shkon per te gjithe ju koleget e mi mos pertoni po shkoni dhe sikur shpirterisht te jet supporti Juaj do ti ndimoj ata R1Njo Sherim sa me te shpejt zoti qoft me ty”, ka shkruar Stresi.

Nuk dihet se për çfarë në fakt po trajtohet djali, megjithatë, gëzimi kur pa Stresin shihet në fytyrën e tij dhe kjo ka shumë rëndësi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm