Stresi rikthehet në Shqipëri dhe ka një paralajmërim për ata “që nuk lanë gjë pa thënë”

By

Për shtatë muaj, Stresi ka qenë larg Shqipërisë në arrati. Ai gjithë këtë kohë e ka kaluar në Londër me disa nga miqtë e tij më të afërt.

Por, reperi ka vendosur që të kthehet dhe këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram. Ai shkruan se kurdo këtë muaj do të jetë në tokën shqiptare.

Postimi i tij nuk mbaroi me kaq, sepse reperi ka një paralajmërim ata që e kanë ofenduar. Për më tepër, ai i kërcënon ata!

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkruan Stresi në postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm