Stresi në pushime me një femër (Foto)

By

Stresi përpos që shkaktoi zhurmë këtë javë me pozimet me narkotikë dhe statuset për përfshirje në përleshje duket se ka gjetur kohë vetëm për vete.

Për Arkimendin ky ka qenë një i vit i mbushur me ‘stres’ pasiqë ishte në kërkim nga Policia.

Por tani ka gjetur kohë për pushim dhe nga fotografia që ka publikuar duket se nuk është vetëm.  Në imazhin e postuar shihen këmbët e reperit dhe të një femre për krah.

Lushaj poston pothuaj gjatë gjithë kohës fotografi me femra por deklaron se statusi i tij është ‘single’. Sa i përket kësaj të fundit nuk ka ndonjë informacion nëse është një lidhje më serioze apo thjesht ‘summer love’./Prive.al

#it’s#truebeauty#bebu

A photo posted by Arkimed Lushaj (@stresi) on

Artikuj të ngjashëm