Stresi me urim të veçantë

By

Çdo ditë shohim urime të shumta nga të gjithë pjesëtarët e show bizit për më të dashurit e tyre.

Këtë gjë e ka bërë edhe reperi Stresi, i cili në një postim të bërë në Instagram ka uruar përzemërzisht mbesën e tij Dean.

Ai më tutje ka shkruar edhe disa vargje që ia dedikon në shenjë të dashurisë të sinqertë dhe të pakusht ndaj saj. / prive.al

Stresi- urimi

Artikuj të ngjashëm