Stresi lirohet nga burgu

By

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, u lirua nga burgu 8 muaj pas arrestimit të tij.

Reperi u arrestua në 17 tetor të vitit të kaluar në një hotel në zonën e Linzës me armë dhe kokainë, shkruan mapo.al, transmeton Prive.al.

Si pasojë e gjykimit të shkurtuar, përfundimisht ai u dënua me 2 vite, ndërsa u lirua nga gjykata pas tetë muajsh burg me argumentin se nuk përbën rrezikshmëri.

Artikuj të ngjashëm