Stresi dhe Keisi tani kalojnë orë të tëra në telefon bashkë

By

Kur flasim për raportet e padefinuara, të parët që na vijnë në mendje janë reperi Stresi dhe Keisi.

Dyshja kishin lajmëruar për ndarjen e tyre, por vetëm së fundmi në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, kanë hedhur ‘shenja’, se lidhja e tyre është drejt rikuperimit.

Në postimin e fundit të reperit në llogarinë e tij në Instagram, ai lajmëron ndjekësit e tij që ka filluar të flasë ‘si dikur’ me Keisin.

Në anën tjetër, Keisi po përgatitet për një hap të ri në jetën e saj, duke bërë video gati për kanalin e saj të ri në Youtube. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm