Stresi: Arma e grekut dhe e serbit është pabesia

By

Tash e një kohë, Stresi po i kushton mjaft rëndësi trupit të tij. Ushtrimet në fitnes janë shndërruar në përditshmëri për reperin.

E sot, në një foto ku tregon muskujt, reperi ka postuar një përshkrim paksa të çuditshëm.

‘Arma e grekut dhe e serbit eshte pabesia : Bijte e shqipes nuk merren vesh me bijte e gjarprit , kurse arma e shokve qe sjan mo ne rreth vec mujn mem pa ne foto suksesi im esht mos tju shoh me kurre’ – ka shkruar ai.

Ndryshe, Stresi së fundmi është treguar mjaft aktiv në rrjete sociale edhe për komentimin e ngjarjeve në Kosovë duke shprehur haptas preferencën e tij për liderin e AAK-së, Ramush Haradinajn. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm