Sqarohet Young Zerka, flet për Ronelën dhe zënkën me Samantën

By

Young Zerka më në fund flet për të gjitha.

Artisti nga Shqipëria, sqaron ekskluzivisht  ‘lidhjen’ e tij të shumpërfolur prej kohësh me Ronela Hajatin dhe zënken e cila ndodhi së fundmi me Samanta Karavello.

Zerka I thotë të gjitha nesër në orën 19:00 në emisionin Prive me Liberta Spahiun në Klan Kosova.

Prandaj, mos e humbisni këtë edicion i cili përveç kësaj ka edhe material të tjera interesante për të famshmit shqiptarë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm