Spice Girls u bënë bashkë, por ka ca hatërmbetje mes vajzave që duhet t’i dini

By

Njëra nga anëtaret e grupit Spice Girls, Mel B është e zemëruar me Victoria Beckham për shkak se nuk ka shkuar fare në turneun e grupit.

“E prisja që ajo të vinte dhe të paktën të thoshte “HI”. Jo të hipte në skenë, por të paktën t’i bashkohej audiencës për përkrahje”, ka thënë Mel B në një intervistë në Britani të Madhe. “Nuk e di pse nuk ka ardhur. Mund të them që jam shumë e zemëruar me të, ishte zhgënjyese.

Mel B megjithatë, ka thënë se vajzat nuk janë në një konflikt dhe se respektohen në mes vete.

Emma Bunton, Geri Halliwell dhe Mel B e Mel C, kishin mbajtur një turne gjatë vikendit, e vetëm Victoria Beckahm nuk ishte paraqitur. /Prive.al

Image result for spice girls

 

Artikuj të ngjashëm