‘S’paska qenë e shkrume’ thonë Denik Prizreni dhe Vesa Luma (VIDEO)

By

Është publikuar projekti i shumëpritur nga Denik Prizreni dhe Vesa Luma.

‘S’paska qenë e shkrume’ quhet projekti i cili bashkoi për herë të parë artistët.

Kjo këngë riktheu Vesën pas një kohe të gjatë pa projekte. Ajo para lansimit tha se e do shumë këtë këngë dhe falënderoi Denikun për ftesën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm