Sparksi vjen me ‘Ka shkove’

By

Artisti i ri, Sparks sapo ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar ‘Ka shkove’

Kënga është e punuar nga Cricket Beats dhe ka tekst të vetë Sparksit.

Klipi është realizuar në Tiranë nga Max Production. Që në minutat e parë nga publikimi, kënga ka marrë kritika tejet pozitive duke mos zhgënjyer ata që prisnin projektin e ri nga Sparks.

Ndryshe, kujtojmë se ‘Ka shkove’ pason ‘Mu a lekt’ që ishte një nisje e mirë e karrierës së Sparksit. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm