Sparksi paralajmëron projektin e ri!

By

Para pak dite, në fokus të medias ishte prishja e raporteve të Sparksit dhe Edon Zhegrovës, pasiqë më nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Mirëpo, komente rreth kësaj nuk pati nga asnjëri.

Në anën tjetër, këngëtari ka qëndruar para pak dite në Kosovë ku realizoi këngën e re.

Për këtë prurje që mban titulin “Angelina”, Sparksi ka bashkëpunuar me producentin Rzon.

Teksa, tashmë ka klipin gati e duket se nuk do të vonoj shumë lansimi i saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm