Sot punon me te gjitha vajzat e famshme, por ja cilën këngëtare e ka grimuar të parën Sellma

By

Nën panelin e saj mrekulli bërës, kanë kaluar plot e plot emra të famshëm dhe thuajse gjithmonë, dukjen ia besojnë asaj.

Sellma Kasumoviq është grimerja më e njohur shqiptare e edhe më gjerë, ndërsa jo rrallë herë kujdeset për grimin e figurave publike të cilat e kanë si adresë të parë studion e saj.

Mirëpo a e dini se cilat janë vajzat e famshme që Sellma i ka grimuar për të parën herë?

E ka treguar vet ajo në Instagram e pyetur nga ndjekësit, ndërsa bëhet fjalë për Adelina dhe Zanfina Ismajlin, të cilat janë vajzat e para të famshme që ka grimuar Sellma ndonjëherë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm