Sot publikon “Break Down” me Encën, por nuk do të jetë klipi i fundit për këtë verë nga Don Xhoni

By

Sot në ora 17:00 publikohet dueti i shumë pritur mes Encës dhe Don Xhonit.

“Break Down” mban emrin kjo këngë e krijuar nga Mixey teksa nga sinjalet e para teksti do të jetë eksplicit.

Por, ky nuk do të jetë klipi i fundit nga Don Xhoni për këtë verë. Para pak dite i ftuar në Privé, artisti tregoi se do të vij sërish me projekt të ri ku do të risjell Xhonin e “egër”.

Detajet tjera nga ky projekt mund ti kuptoni në këtë intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm