Sot është ditë e veçantë në familjen e Shyhrete Behlulit (FOTO)

By

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Shyhrete Behlulit.

Kjo për shkak se vajza e saj e madhe feston ditëlindjen.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi me Njomzën, dhe për ta uruar atë publikisht.

“Urime ditëlindjen o shpirt, çdo nanë çka ndjen për femijët e saj vështirë të të tregojë me fjalë. E unë ty të pafsha gjithmonë keshtu si je,” shkroi këngëtarja në mbishkrimin e postimit të saj.

Shumë urime për Njomzën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm