Sot është datë e veçantë në familjen e Ermal Fejzullahut

By

Sot në shtëpinë e Ermal Fejzullahut ka festë.

Kjo sepse djali i tij Arti, që u dha për herë të parë epitetin prindër Ermalit dhe Arianës, sot feston ditëlindjen.

E në këtë datë të veçantë të tij, nuk kishte se si të mungonte urimi publik nga Ermali.

Në postimin e ndarë me ndjekësit e tij, Ermali shkroi: “Urime ditëlindja e 13-të Arti i babit , krenaria jonë. U bofsh 100 vjet”.

Gjithashtu edhe Ariana u kujdes ta uronte të birin në këtë datë të shënuar për të.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm