Sot, Dr.Flori do e festonte ditëlindjen e 40-të, kështu e kujton miku i tij (FOTO)

By

Në nëntor, bëhen 5 vjet që nga vdekja e reperit të njohur shqiptar Dr.Flori.

I ndjeri, sot do ta festonte ditëlindjen e tij të 40-të dhe këtë e bëri të ditur njëri prej bashkëpunëtorëve më të ngushtë të tij si dhe miku I tij I mirë.

Ka qenë Landi ai që hyri në Instagram dhe postoi një fotografi të Florit, duke shkruar: “Sot 40”.

Të shumta ishin komentet që lexonin ‘I paharruar’.

Dr.Flor vdiq më datë 17 të nëntorit të vitit 2014 nën dyshimin për mbidozë./Prive.al

View this post on Instagram

Sot 40! #DrFlori

A post shared by Landi Hysi (@landifornia) on

Artikuj të ngjashëm