Sot ditë e veçantë për Bora Zemanin!

By

Sot është ditë e veçantë për Bora Zemanin.

Prezantuesja e famshme shqiptare ka njoftuar se nëna e saj feston ditëlindjen.

Duke përdorur një fotografi krah personit të shtrenjtë, moderatorja ka shkruar fjalët më të mira për të, duke i uruar edhe 100 vite jetë.

Poashtu, Bora i tregoi nënës se sa e rëndësishme është për të dhe se është shembulli më i mirë që mund ta kishte në jetë.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm