Sot dita e mësuesve, Silva Gunbardhi uron nënën me fjalët më të mira (FOTO)

By

7 Marsi është dita e mësuesve – atyre që na dhanë dhe vazhdojnë të na japin dije.

Në këtë ditë, Silva Gunbardhi ka shprehur dashurinë që ka ndaj nënës së saj e cila është mësuese dhe këtë e ka bërë të ditur përmes Instagramit.

Ajo postoi një fotografi duke e përqafuar nënën me përshkrimin: “Gèzuar 7-8 Marsin mèsuesja dhe nèna mè e mirè nè botè! Qofshi zemra tè gèzuara ti dhe gjithè nènat nè botè!”.

Gëzuar të gjithë mësuesve në botë!/Prive.al

https://www.instagram.com/p/ButCV6jHcVL/

Artikuj të ngjashëm