Sonte publikohet albumi i Mozzik (FOTO)

By

Sonte në orën 00:00 publikohet albumi i shumëpritur I Mozzikut.

Reperi ka njoftuar fansat e tij tash e një kohë të gjatë se albumi i cili titullohet “Mozzart” posedon 20 këngë.

Brenda tij është një këngë kushtuar vajzës së tij, një bashkëpunim me vëllanë Getinjon dhe një tjetër me Kidën, pas “PP”.

Artikuj të ngjashëm