SONTE PRIVE FESTIVE: Materialet që ju presin, super ekskluzive (VIDEO)

By

Prive këtë fundvit sjellë për ju edicionin special festiv. Këtë vit, edicioni mbyllet me një super emission, me kronika ekskluzive të përgatitura nga Vlorjan Halili dhe Artan Telaku.

Personazhi i vitit nga Prive, është zgjedhur Tayna – ajo jep intervistë për Prive, ku rrëfen shumë gjëra që s’janë thënë më herët.

Bashkë si asnjëherë më parë, në shtëpinë e tyre, këngëtaret Shyhrete Behluli, Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi.

Në 10-të gjëra që s’i kemi ditur, vijnë Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Myrvete Bajrami, rrëfejnë ca nga sekretet e tyre familjare.

Në këtë edicion, po ashtu një intervistë speciale me Teuta Krasniqin e cila kësaj radhe nuk përballet me gazetarët e Prive, por me vajzën e saj Tarën.

Shumë rrëfime ekskluzive ju presin me 1 janar në ora 20:45 – EPISOD I CILI NUK DUKET HUMBUR ME LIBERTA SPAHIUN NË KLAN KOSOVA. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=KiuVHljzs80

Artikuj të ngjashëm