Sonte në Prive: Materiale ekskluzive dhe pamje nga koncerti i Era Istrefit (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në emisionin PRIVE mund të kuptoni kush po sjellë projekt të ri e kush prej të famshmëve është në lidhje dashurie.

Përveç kësaj, PRIVE ju sjellë pamje ekskluzive nga koncertet e Era Istrefit në Dubai.

Ndër të tjerash, mund ta kuptoni cili producent e hapi studion më të kushtueshme dhe shumë materiale të tjera interesante.

Mos harroni, të shtunën duke filluar nga ora 19:00 – PRIVE me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm