Sonte në Prive – këta yje mund t’i ndiqni (VIDEO)

By

Sonte Prive, vjen e nxehtë dhe me plot materiale ekskluzive.

Robert Berisha tregon për dëmet e të qenurit i famshëm.

Në intervistë vjen edhe Engjëllusha Salihu ku tregon me përballjen e saj me paragjykimet.

Intervista më e shkurtër e Prive “60 sekonda” është rezervuar për aktoren Fiona Gllavica.

Reperi Blleki ja qet pikën në intervistën “Qitja pikën”.

Këto e shumë eksluzivitete e të pathëna vetëm në Prive sonte në ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun. Ndiqeni promon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm