Sonte në Klan Kosova nis Big Music Show

By

Gazetari i njohur Vlorian Halili kurrë nuk ka hezituar të ndërrmarrë hapa të guximshëm për të sjellë risi, kreativitet dhe mbi të gjitha argëtim te publiku.

View this post on Instagram

A post shared by Vlorijan Halili (@vlorijanhalili) on

Një emision i ri i quajtur Big Music Show do të nis sonte në Klan Kosova. Ky show i ri do të sjell në ekranin e Klan Kosovës 6 fytyra publike të cilët do të jenë të ndarë në dy grupe dhe do të garojnë përgjatë 5 rubrikave të emisionit.

Padyshim që do të ketë edhe shumë surpriza teksa këto dy grupe të famshmish garojnë për çmimin e madh prej 5000 eurove.

Mos harroni të ndiqni emisionin më të ri, sonte me fillim nga ora 21:00 vetëm në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm