Sonte Gold AG publikon këngën me Artën e Don Arbas

By

Reperi Gold AG akoma pa e publikuar klipin me Greta Koçin ka filluar punë për projektin e radhës. Një këngë dhe klip që është përfunduar shumë shpejt.

Reperi vjen në duet me Arta Bajramin dhe Don Arbas, ky i fundit ka punuar muzikën e ndërsa klipi ka marrë vulën e Imagine Films.

Në ora 18.00 do të jetë e lançuar në YouTube dhe është në mbështetje të kombëtares tonë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm