Soni Malaj tejet sensuale në projektin e ri “Te Quiero”

By

Soni Malaj sapo na tergoi se nuk e ka ndërmend të ndalë tempon e punës kësaj vere.

Mënjeherë pas publikimit të një  bashkëpunimi interesant, fjala është për këngën ‘Ta fala’ nga Soni Malaj, Agon Amiga dhe Daim Lala, ajo erdhi me një projekt të ri muzikor por kësaj radhe solo!

Ajo sapo publikoi këngën e re që quhet “Te Quiero” së bashku me videoklipin ku ajo shfaqet tejet sensuale duke treguar lëvizje të vallëzimit shumë latine. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm