Soni Malaj nis vitin me aktivitete sportive: Linjat trupore të saj për tu patur lakmi!

By

Me festën e tejë zgjatur të vitit të ri, e me ushqimet me shumë kalori, të gjithë ne shtojmë ngapak në peshë e nuk jemi shumë të kujdesshëm aspak me ushqimin.

Por për këngëtaren Soni Malaj duket se ka një rregull tjetër, ushtrimet duhen kryer dhe në kohë festash.

Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social instagram ku na tregon qe tashmë ka filluar palestrën për këtë vit të ri.

Rezultatet e ushtrimeve të këngëtares po i shohim çdo dit e me shumë, pasi që ajo ka arritur ta formojë një trup për tu pasur zili. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm